Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 26 МАЈ! Близнаците ќе доживеат финансиски успех, а...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 26 МАЈ! Близнаците ќе доживеат финансиски успех, а Водолијата очекува ново познанство

695
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 26 МАЈ! Близнаците ќе доживеат финансиски успех, а Водолијата очекува ново познанствоShutterstock

Повеќето од хороскопските знаци ги очекуваат поволни планетарни аспекти.


ОВЕН
ЉУБОВ: Можни драматични настани. Не дозволувајте минатите грешки негативно да влијаат на вашата сегашност. РАБОТА: Поволен ден за правење долгорочни планови. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БИК
ЉУБОВ: Ќе сфатите дека не можете да добиете се што ќе посакате и поради тоа ќе бидете фрустрирани. РАБОТА: Можно е да постигнете важен договор или да потпишете договор. ЗДРАВЈЕ: Добро.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој што не е пристапен или да доживеете заладување на врската. РАБОТА: Вашата вредност ќе биде препознаена. Финансиски успех. ЗДРАВЈЕ: Ќе бидете многу витални.

РАК

ЉУБОВ: Денеска ќе блеснете во што и да правите. Ова е причината зошто ќе стекнете фанови. РАБОТА: Успех во групната работа и особено ако се занимавате со општествено ангажирана работа. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЛАВ

ЉУБОВ: Добра комуникација со сите, вклучително и со личноста која ви се допаѓа или со вашиот партнер. РАБОТА: Вашата работна етика ќе биде на високо ниво и поради тоа ќе постигнете одреден успех. ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА

ЉУБОВ: Посакувате стабилен љубовен живот и емоционална сигурност. РАБОТА: Ќе доживеете одредена криза или негативна промена во оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции.

ВАГА

ЉУБОВ: Можни промени и одредени проблеми, поради оптоварување со некои негативни настани во други сфери. РАБОТА: Блокада на работа и проблеми во работниот процес. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со кожата.

СКОРПИЈА

ЉУБОВ: Може несреќно да се заљубите во некој со кој работите, или едноставно во некој кој воопшто не ве забележува. РАБОТА: Без важни случувања во оваа сфера, продолжува истиот тренд. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


СТРЕЛЕЦ

ЉУБОВ: Можно е да наидете на отпор од семејството кога е во прашање изборот на партнер. Не е време да ги воведеме. РАБОТА: Премногу работа може да предизвика исцрпеност. ЗДРАВЈЕ: Лош имунитет.

ЈАРЕЦ

ЉУБОВ: Ќе ве обземат негативни емоции и темни сомнежи. БИЗНИС: Погрешни инвестиции или ќе бидете премногу импулсивни кога станува збор за трошење пари. ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

ВОДОЛИЈА

ЉУБОВ: Ќе воспоставите контакт со некој нов или со некој што сте го запознале на социјалните мрежи. РАБОТА: Деловната ситуација донекаде ќе се подобри. Ќе имате одлични идеи. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБА

ЉУБОВ: Премалку се случува во вашиот љубовен живот во моментов. Нема да имате можности за љубов. РАБОТА: Можно доцнење на средствата што ги очекувате. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

Претходна објаваНадбубрежната жлезда може да го УНИШТИ целиот ОРГАНИЗАМ
Следна објаваСе пие наутро ПЕТ дена пред кафе и појадок: Напиток направен од ОВИЕ ДВЕ намирници ГИ ЗАШТИТИ срцето и стомакот, но ги топи и масните наслаги

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име