Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 17 МАРТ! Овните се магнетски АТРАКТИВНИ, Биковите се...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 17 МАРТ! Овните се магнетски АТРАКТИВНИ, Биковите се заљубуваат…

523
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 17 МАРТ! Овните се магнетски АТРАКТИВНИ, Биковите се заљубуваат…


ОВЕН
ЉУБОВ: Вие сте магнетски привлечни. Ќе имате можности за флерт, романса, а можеби и доживее љубов. РАБОТА: Можни промени во кариерата или промена на позицијата на работа. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.


БИК
ЉУБОВ: Ќе размислувате за љубовта, која на крајот ќе ве инспирира да се заљубите. РАБОТА: Можен помал приход во готовина. Вашата креативност ќе биде на завидно ниво. ЗДРАВЈЕ: Солидно.


БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Во нестабилна фаза сте. Повеќе ве интересираат страста и возбудата отколку трајната љубов. РАБОТА: Мало влошување на финансиите , поради блокирање на протокот на пари. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РАК
ЉУБОВ: Ќе бидете премногу чувствителни. Може да се случи нешто конкретно што ќе ви даде причина да бидете тажни, но не се откажувајте. РАБОТА: Проблеми со луѓето со кои работите. ЗДРАВЈЕ: Бавно варење.

ЛАВ
ЉУБОВ: Ќе ви биде тешко емотивно да се поврзете со саканата личност. РАБОТА: Внимавајте да не изгубите нешто важно, бидете транспарентни во работата и почитувајте ги прописите. ЗДРАВЈЕ: Добро.


ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе го запоставите љубовниот живот, што е добро. Почекајте подобро време, бидејќи денес нема да имате среќа. РАБОТА: Нема да бидете во склад со трендовите, што може да ви наштети. ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

ВАГА
ЉУБОВ: Ќе бидете задоволни од љубовниот живот, бидејќи се случуваат многу нови и возбудливи работи. РАБОТА: Проблеми во приватен бизнис или семеен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Се наоѓате во период во кој ќе ве привлекува личност со која сте во професионална врска. РАБОТА: Можна блокада во финансиската сфера. Нема да ги добиете парите што ги очекувате. ЗДРАВЈЕ: Избегнувајте тешка храна.


СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Неповолен ден за љубов , бидејќи ќе бидете емотивно затворени. Ако сте во врска, партнерот ќе се жали на тоа. РАБОТА: Можна е промена во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Посетете лекар.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ништо важно нема да се случи. Нема да имате можност да ги решите проблемите кои се појавија претходните денови. РАБОТА: Проблемите од другите сфери ќе ве спречат да се посветите на работата. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Не очекувајте да се случи нешто особено важно. РАБОТА: Ќе бидете многу импулсивни со парите и расипнички, за што може да зажалите во иднина. ЗДРАВЈЕ: Настинка.

РИБИ
ЉУБОВ: Заедно со партнерот ќе се соочите со животните проблеми. Тоа ќе ја промени вашата врска. РАБОТА: Можно е да имате проблеми во работата, доколку сте приватно лице. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Претходна објаваЕве зошто лошо спиете
Следна објаваКОИ СЕ СИМПТОМИТЕ? Како се формира КАМЕН во Жолчката?

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име