Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 10 МАРТ! Бикот го чека љубовна врска со...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 10 МАРТ! Бикот го чека љубовна врска со пријател, а што следува за Рибите!

552
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК 10 МАРТ! Бикот го чека љубовна врска со пријател, а што следува за Рибите!

Секој хороскопски знак очекува нешто интересно, но денес дефинитивно не е добар ден за Рибите.

Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Со влегувањето на Венера во вашиот знак, ќе бидете во вашиот елемент и без напор привлечни. РАБОТА: Покажете поголема почит кон претпоставените доколку сакате да напредувате.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

БИК
ЉУБОВ: Можен физички контакт или афера со некој од вашиот круг на пријатели.
РАБОТА: Ќе имате зголемен обем на работа, но тоа нема да ви претставува никаков проблем бидејќи работниот ентузијазам ќе ви биде голем.
ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Во овој период имате тенденција да прибегнувате кон раскинување како решение за секој проблем. РАБОТА: Успех во се што е поврзано со тимска работа и општествено ангажирање.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Голем месечен хороскоп за март 2023 година!

РАК
ЉУБОВ: Денеска ќе бидете порасположени и ќе ви се зголеми самодовербата, што позитивно ќе се одрази на љубовниот живот.

РАБОТА: Можни привремени финансиски проблеми.
ЗДРАВЈЕ: Мало подобрување.

ЛАВ
ЉУБОВ: Имате проблем да му дадете простор на партнерот да блесне. Сите се во твоја сенка, дури и избраната личност.
БИЗНИС: Влегување во партнерски бизнис или успех во партнерски бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Можни се проблеми поради вашата склоност да им придавате премногу значење на ситните грешки на партнерот.
РАБОТА: Бидете внимателни кога склучувате договор или потпишувате договор.
ЗДРАВЈЕ: Послабо.


ВАГА
ЉУБОВ: Ќе бидете збунети. Ќе почувствувате нешто за различни луѓе и секој ќе може да ви го допре срцето. РАБОТА: Сè уште се можни парични текови и финансиски проблеми.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој што никогаш не сте го запознале лично.
РАБОТА: Мало подобрување на финансиската состојба. Проблеми со претпоставените.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Личноста со која сте ќе биде критична и каустична, што може да предизвика проблем во врската. РАБОТА: Можеби имате повеќе работа отколку што сакате.
ЗДРАВЈЕ: Ментални проблеми.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Веројатно воопшто нема да се занимавате со љубовниот живот, и ништо нема да се случи. РАБОТА: Можно е да потпишете договор.
ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете или пиете.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е да ви се допадне некој кој е премногу посесивен за вас.
РАБОТА: Работна нестабилност. Ќе сакате да направите голема промена.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РИБИ
ЉУБОВ: Ако работите заедно со партнерот, тоа ќе доведе до заладување на врската и губење на романтиката.
РАБОТА: Ќе имате некои неочекувани финансиски проблеми.
ЗДРАВЈЕ: Слабо.

Претходна објаваОваа храна е суво злато за коските, а го обновува целото тело
Следна објаваПостои поврзаност помеѓу мигрената, менструацијата и менопаузата

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име