Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 7 МАРТ! Овенот ја следи хармонијата во љубовта,...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 7 МАРТ! Овенот ја следи хармонијата во љубовта, Близнаците се фокусираат на деловниот успех!

536
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 7 МАРТ! Овенот ја следи хармонијата во љубовта, Близнаците се фокусираат на деловниот успех!

Повеќето хороскопски знаци ќе имаат послаб ден кога станува збор за деловната сфера, но затоа тука Близнаците ќе доминираат.

Еве што очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Доколку сте во врска, можете да очекувате хармонија, а ако сте слободни, очекувајте можности за љубов. РАБОТА: Ќе постигнете некои од целите, но не сите.
ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

БИК
ЉУБОВ: Ќе бидете незадоволни од ситуацијата, но нема да реагирате бидејќи не сакате да брзате.
РАБОТА: Можни се мали позитивни случувања во однос на работата.
ЗДРАВЈЕ: Урогенитални проблеми.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Тешко ви е да постигнете хармонија во овој период кога има толку малку можности за заедничко уживање.
РАБОТА: Успех во се` маркетинг.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Голем месечен хороскоп за март 2023 година!


РАК
ЉУБОВ: Можеби ќе се заљубите во пријател или некој што ќе го запознаете преку пријател.

РАБОТА: Ќе имате проблеми со претпоставените и со оние кои одлучуваат за било што.
ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ЛАВ
ЉУБОВ: Вашиот љубовен живот во моментов е неважен.
РАБОТА: Ќе сакате да ја промените кариерата или некако да си го обезбедите успехот, но моментот не е поволен.
ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Судбината ќе ве спои со некој на кој инаку не би размислувале.
РАБОТА: Вашиот ентузијазам ќе биде на исклучително ниско ниво.
ЗДРАВЈЕ: Мало подобрување.


ВАГА
ЉУБОВ: Сакате да оставите добар впечаток, а вашата духовитост и комуникацијата ќе ви го овозможат тоа. РАБОТА: Ништо важно нема да се случи.
ЗДРАВЈЕ: Слаб имунитет.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можно е да бидете несреќни бидејќи ќе почувствувате дека недостатокот на страст кај партнерот покажува недостаток на љубов.
РАБОТА: Потребен ви е дополнителен извор на приход.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Партнерот би можел да покаже некое незрело однесување, но и онака е тешко да ве направи среќни во моментов. РАБОТА: Лош ден за партнерските односи, а можен е и запирање на готовинскиот тек.
ЗДРАВЈЕ: Послабо.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе бидете несигурни и нема да верувате дека можете да ја освоите личноста што ја сакате.
РАБОТА: Нема промени и важни настани во оваа сфера.
ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можеби најголемиот проблем во моментов е тоа што никој не ви се допаѓа.
РАБОТА: Не можете да очекувате значителен напредок, евентуално доколку се занимавате со креативна професија. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

РИБИ
ЉУБОВ: Премногу сте зафатени со нешто друго за да се занимавате со љубовта.
РАБОТА: Ситуацијата малку ќе се подобри. Ќе имате успех во уметничката работа.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Претходна објаваЕпилепсија – најчесто невролошко заболување во светот
Следна објаваОлеснување на симптомите на менопауза

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име