Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 21 МАРТ! Шармантните Близнаци денес доминираат на сите...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 21 МАРТ! Шармантните Близнаци денес доминираат на сите полиња, а овој знак го чека патување!

447
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК 21 МАРТ! Шармантните Близнаци денес доминираат на сите полиња, а овој знак го чека патување!

Хороскопски знаци Близнаците ќе имаат одличен ден за љубов, работа и здравје, иако ни останатите знаци нема да бидат далеку зад нив.
Еве што може да очекува секој хороскопски знак :


ОВЕН
ЉУБОВ: Можно е да имате можност да остварите физички контакт со некој што ви се допаѓа. РАБОТА: Кадровски промени на работа и добри меѓучовечки односи.
ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

БИК
ЉУБОВ: Ќе запознаете некој кој ќе ве освои, а вие самите ќе привлекувате внимание каде и да се појавите. РАБОТА: Ќе влезете во партнерски бизнис или вашиот партнер ќе ви помогне во вашиот бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Температура.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Ќе бидете отворени, комуникативни и шармантни. Ќе ги имате токму таквите можности за љубов какви што посакувате.
РАБОТА: Можно е да влезете во партнерски бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

РАК
ЉУБОВ: Ќе имате контакти со атрактивни личности, но можно е сите да живеат премногу далеку за да можете да воспоставите врска. БИЗНИС: Деловни патувања и успех во трговијата.
ЗДРАВЈЕ: Добро.

ЛАВ
ЉУБОВ: Можно е да ви се допаѓа личноста која е ваш претпоставен.
РАБОТА: Вашето претприемништво и работна етика ќе бидат на високо ниво, што ќе овозможи напредок. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Може да се случи да имате недефиниран однос со некој со кој до неодамна сте имале пријателски односи.
РАБОТА: Промена во финансиите, можна добивка, но и импулсивни инвестиции.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.


ВАГА
ЉУБОВ: Можно е да се заљубите во некој кој е помлад од вас.
РАБОТА: Ќе имате потреба да започнете нешто ново, да започнете нов проект.
ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Ќе имате директен контакт со некој кој ќе ве заинтригира, а во спротивно ќе бидете опкружени со атрактивни луѓе.
РАБОТА: Проблеми поврзани со работа во странство или со странци.
ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Ова е идеално време да ја пронајдете вистинската личност, а без тоа добро ќе се забавувате и ќе бидете среќни.
РАБОТА: Ќе имате можност да направите нешто креативно.
ЗДРАВЈЕ: Настинка.

ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Ќе запознаете повеќе млади и атрактивни луѓе. Ќе ви биде тешко да се одлучите за само еден. РАБОТА: Ќе правите долгорочни планови. Успех во партнерскиот бизнис.
ЗДРАВЈЕ: Намален имунитет.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Можно е да комуницирате со некој што ви се допаѓа.
РАБОТА: Ќе бидете многу имагинативни и креативни во извршувањето на деловните обврски.
ЗДРАВЈЕ: Подобрување.

РИБИ
ЉУБОВ: Можни се нови познанства и сигурно некој ќе ви се допадне, но поради околностите ќе мора да ги криете чувствата.
РАБОТА: Имате среќа во оваа сфера, можете да напредувате.
ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Претходна објаваВИСТИНСКИ ЛЕДЕНИ КОЦКИ: БРЗА ТОРТА, ИДЕАЛНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА (РЕЦЕПТ)
Следна објаваПриродни препарати: Кажете им збогум на капиларите благодарение на овие состојки од кујната

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име