Дома Life ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК, 14 МАРТ! Близнаците ќе се фокусираат исклучиво на...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК, 14 МАРТ! Близнаците ќе се фокусираат исклучиво на работата, додека Лавовите ќе имаат нестабилен љубовен живот

491
0

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ВТОРНИК, 14 МАРТ! Близнаците ќе се фокусираат исклучиво на работата, додека Лавовите ќе имаат нестабилен љубовен живот

Денеска се можни ситни здравствени проблеми кај повеќето хороскопски знаци.

ОВЕН
ЉУБОВ: Денес ќе бидете многу социјални и ќе воспоставите контакт со повеќе луѓе кои се добри со вас. РАБОТА: Ќе имате одредени проблеми во работниот процес или со надлежните. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.


БИК
ЉУБОВ: Ова не е ден во кој можете да очекувате многу конкретни, но сигурно ќе се чувствувате возвишени од некого. РАБОТА: Можни се мали недоразбирања со колегите. ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БЛИЗНАЦИ
ЉУБОВ: Влегувате во нова фаза каде што многу повеќе ве интересира работата отколку како изгледа вашиот љубовен живот. РАБОТА: Ќе уживате во позитивен тренд во оваа сфера. ЗДРАВЈЕ: Нервна напнатост.


РАК
ЉУБОВ: Стресен ден и за вас и за вашиот партнер . Може да доживеете емотивен шок или непријатно изненадување. РАБОТА: Ќе бидете изненадени од промените во кариерата. ЗДРАВЈЕ: Нервозен стомак.


ЛАВ
ЉУБОВ: Љубовниот живот ќе ви биде нестабилен. Улогата на слободен стрелец ќе ви изгледа многу примамлива. РАБОТА: Можни проблеми во приватниот бизнис или во сферата на финансиите. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

ДЕВИЦА
ЉУБОВ: Ќе имате можност да присуствувате на забавен настан на кој би можеле да запознаете некој што ви се допаѓа. РАБОТА: Успех во образованието и спортот. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со стомакот.

ВАГА
ЉУБОВ: Во блиска иднина можете да очекувате посреќен љубовен живот, но денес ќе бидете принудени да фантазирате за тоа. РАБОТА: Можни административни проблеми. ЗДРАВЈЕ: Габични инфекции .

СКОРПИЈА
ЉУБОВ: Можна е некоја тајна љубов, но не и нешто што има перспектива. РАБОТА: Внимавајте да не погрешите, особено во пишувањето и зборувањето. ЗДРАВЈЕ: Послабо.

СТРЕЛЕЦ
ЉУБОВ: Во овој период недоволно сте посветени на љубовниот живот, но сепак се можни некои можности. РАБОТА: Подобрување на околностите за оние кои се во приватен бизнис. ЗДРАВЈЕ: Многу добро.


ЈАРЕЦ
ЉУБОВ: Можни нови познанства, нови контакти, но ништо повеќе од тоа. Ќе барате љубов на социјалните мрежи. РАБОТА: Ќе се занимавате со логистика или стоковен сообраќај. ЗДРАВЈЕ: Слабо варење.

ВОДОЛИЈА
ЉУБОВ: Љубовниот живот ќе стане значително побурен и повозбудлив, но со сите можности можни се и недоразбирања. РАБОТА: Работете на концентрацијата, одвраќањето ќе ви донесе проблеми. ЗДРАВЈЕ: Променливо.

РИБИ
ЉУБОВ: Нема да има важни настани во љубовниот живот, но доколку сте во врска, можете да се надевате на хармонија во вашата врска. РАБОТА: Можна промена на работното место, отказ или промена на работното место. ЗДРАВЈЕ: Гастритис.

Претходна објаваПАЛЕНТА ДИЕТА ТРАЕ САМО 4 ДЕНА А КИЛОГРАМИТЕ СЕ ТОПАТ ЛЕСНО: Никогаш нема да бидете гладни, еве ја тајната
Следна објаваМедицинска сестра предупреди на симптом на РАК на матка

Остави одговор

Ваш коментар
Вашето име